Nákup a predaj pevných, tekutých a plynných palív, predaj elektrickej energie, kovov, hutníckych materiálov a ferozliatin

úvodná stránka

Filantropia

usnm-sp.jpg
rally-beres-sp.jpg

Podporujeme talentované deti a mladých ľudí, ktorí doteraz nemali príležitosť na realizáciu svojich zručností a vedomostí. Adoptovali sme si občianske združenie Usmej sa na mňa (usmejsanamna­.sk). Členovia združenia sa zasadzujú o integráciu telesne, zmyslovo a mentálne postihnutých detí a mládeže do spoločnosti. Sú to výnimočné deti, ktoré vďaka svojim rodičom, pedagógom a lekárom v sebe nachádzajú nové schopnosti.

Významná časť našich sponzorských aktivít je nasmerovaná do športu. Pomáhame rozvíjať hokej, volejbal a basketbal v rámci regiónu východného Slovenska. Boli sme medzi prvými, ktorí prispeli na dostavbu zimného štadióna v Košiciach.

Dlhodobo podporujeme slovenský automobilový šport a pomáhame vytvárať podmienky pre výchovu a rast talentovaných pretekárov. Sme radi, že aj vďaka nám máme úspešnú reprezentáciu na domácich a svetových súťažiach.
Medzi významné úspechy patrí 9. miesto Jozefa Béreša jr. na majstrovstvách sveta v Rally Monte Carlo v roku 2004. Od roku 2008 – 2011 bol opakovane absolútnym majstrom Slovenska.
Jazdec Martin Koči sa zúčastnil na vybraných podujatiach MS v Grécku, Fínsku a Nemecku. Na Majstrovstvách ČR v roku 2012 sa umiestnil na 1. mieste v tr. 3 v Rally Sprint. Viac sa dozviete na stránke styllex.com.